Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

AdSense latviešu lapās strādā, bet nedrīkst


Pārlasot vēlreiz AdSense help lapas un forumus, nekur nav pierādījums, ka latviešu valoda būtu iekļauta atļauto valodu sarakstā. Tas nozīmē, ka visi, kas savā LV resursā iemetīs AdSense kodu, ir noziedzinieki un lielais Džī viņus drīz sodīs.

Skaidrības labad aizrakstīju meilu AdSense help centram, paskatīsimies kāda būs atbilde un vai tiks doti kādi solījumi iekļaut mūsu valodiņu atbalstāmo sarakstā. Cik spēji Paypal ienāca Latvijā, varbūt Google ir tas pats padomā.

Jebkurā gadījumā, ja pienāks noliedzoša atbilde un lūgums izvākt AdSense kodus, paredzu ka drīzākajā laikā tomēr stāvoklis mainīsies un Latvija no pāķiem būs soli tuvāk “Eiropai” :D

13 Komentāri

 1. Varu tev aiztaupīt laiku un liekas ilūzija veidošanu par peļņu ar AdSense savā blogā (vismaz pagaidām). Es tev jau Twitter biju iemetis linku, kuru izlasot var skaidri saprast, ka lapās, kurās pamatvaloda ir latviešu – AdSense izvietot nedrīkst. Protams, reklāmas rādīsies, jo AdSense tiek rādīts ne tikai balstoties uz tekstu lapā bet arī citām lietām (esmu pietiekami daudz eksperimentējis, lai to zinātu).

  Par tavu vēstuli ar attiecīgo jautājumu… Es tādu biju aizsūtījis pirms aptuveni gada. Saņēmu atbildi, ka to tiešām darīt nedrīkst un ka tad kad drīkstēs – par to būs oficiāls paziņojums. Pirms kāda mēneša aizsūtīju atkal. Šoreiz saņēmu automātisku atbildi, kur tika iedoti linki uz help sadaļu. Tātad džekiem lielāka noslodze un vairs nav tik komunikabli. Bet nu paredzu, ka arī tu nesaņemsi atbildi ar konkrētu datumu par to kad AdSense būs pieļaujama LV lapās.

  13-Apr-08 at 19:10 | links
 2. ak jel, ilūzijas sabruka? Klausīties vajag, ko tev saka taču. :(
  Turklāt, ja google pieķertu tevi pie izmaksas (kas notiekti būtu), tad tu tiktu tā teikt iekļauts melnajā sarakšta nevis ar konkrēto web lapu bet ar konkrēti kā persona, kas saņem čekus.
  smiekīgākais, ka ūberblogeris tagad pārmetīsies atpakaļ uz textadiem, ko nesen tik ļoti reklamēja.

  13-Apr-08 at 19:14 | links
 3. Par automātiskām atbildēm man ar aizdomas, esmu saskāries. Btw, ilūziju man nav, es arī ļoti labi pārzinu adsense un zinu kas kad sāk pelnīt. Šis viss ir experiments, kuru citi diemžēl pāpāk tuvu sirdij paķēruši un tagad esmu melnajā saraxtā :D

  13-Apr-08 at 19:15 | links
 4. smiekīgākais, ka ūberblogeris tagad pārmetīsies atpakaļ uz textadiem, ko nesen tik ļoti reklamēja.

  Nombre, tas ūberblogeris tā kā tipa es būtu? :)

  Par texads nezinu, ticu ka tam peļņa ir mazāka kā adsensei, nav datu, diemžēl precīzi nezinu.

  13-Apr-08 at 19:18 | links
 5. ne Tu

  13-Apr-08 at 19:19 | links
 6. tās reklāmas ir viena vienīga huiņa.

  13-Apr-08 at 19:22 | links
 7. Ģirts ir ģēnijs! :D

  Karoče veči necepaties, ja arī manā blogā paliks reklāmas, es vienmēr esmu piestrādājis lai netraucētu lasīt vai nekliegtu “click me!”.

  Māris, sapratu.

  13-Apr-08 at 19:25 | links
 8. Nu, lūk, ar šo arī vajadzēja sākt! :) Testēties ir labi un svētīgi, bet nevajag ap to tik lielu ažiotāžu taisīt. Es arī patestēšu AdSense, bet tikai savā angliski rakstītajā blogā.

  13-Apr-08 at 19:28 | links
 9. Da nē, nekāds ģēnijs. Vienkārši gaidu vēl kādu rakstu par AdSense no Tevis ;)

  13-Apr-08 at 19:33 | links
 10. Runājot par “fuj un pē” jāsaka, ka nav nekas slikts, ja blogā tiek liktas reklāmas. Ja LV tiktu atbalstīts – pats savā blogā arī turētu AdSense reklāmas. Un man nemaz netraucē, ja citos blogos ir reklāmas.
  Par reklāmām galvenais ir, lai netiek pārkāpti to izvietošanas noteikumi.

  13-Apr-08 at 19:41 | links
 11. Man ar netraucē reklāmas, vairāk besī visādi raksti par un ap reklāmām, kā arī dažādi reklāmraksti. Reklāmas kaut kā esmu pieradis ignorēt by default, neizmantojot adblock.

  13-Apr-08 at 19:56 | links
 12. Aigars

  Nu un kāda jēga likt textads iekšā, ja doma ir, lai netraucē :) kur ir loģika? Jeb nu Tu pelni ar reklāmu vai nu nepelni un neliec vispār iekšā – pa vidu tāda muļļāšanās vien sanāk, ne sis, ne tas… Nu nevar ar reklamu nopelnīt, ja to slēpj no visiem :)
  šajā blogā es to knapi ieraudzīju.

  10-May-08 at 13:29 | links
 13. Es ieliku, jo man ir pieredze ar gandrīz visām rietumu textads tipa lapām, bet ar latviešu produktu vēl nebiju iepazinies – manuprāt, samērā tizli, ja tu dzīvo Latvijā, bet nepārzini lietas no iekšpuses ;)

  10-May-08 at 15:03 | links

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*