Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

Aptaujas rezultāti: reklāmas raksts Tavā blogā


Pirms pāris dienām publicēju nelielu aptauju par maksas rakstiem blogos, jeb blogeru attieksmi pret reklāmu viņu blogos. Nu jau daži blogeri ir atbildējuši, un sāk iezīmēties kopējā aina. Ar aptaujas anonīmajiem rezultātiem varam iepazīties šeit. Ja vēl neesi piedalījies aptaujā (tā ir mega īsa!), tad vari to aizpildīt šeit.

Reklāma blogos

Pats piebildīšu, ka aptuveni tādus rezultātus arī gaidīju, lielākā daļa cilvēku atbalsta šādu bloga monetizācijas veidu, jo tas nav nekas “slikts” vai ārkārtējs. As long as tas tiek korekti norādīts, ka “šis ieraksts manā blogā bija reklāma”, vai kā tamlīdzīgi ;)

Pārsteidza vienīgi cenas uzstādīšana gatavam bloga ierakstam, kuru daudzi norāda lielāku nekā paša rakstītam bloga ierakstam. Tas varētu būt saistīts ar šabloniskumu vai kādām SEO bailēm, grūti uzreiz saprast. Iespējams, ka es pats esmu nepareizi noformulējis šo jautājumu.

Pagaidām aptaujā piedalījušies jau 19 blogeri, no kuriem 14 (jeb ~73%) reklāmas rakstu blogā uzskata par okei.

6 Komentāri

 1. Nevajadzēja pagaidīt vairāk atbildes? ;)
  Diezgan nereprezentātīva aptauja varētu būt. Ar analīzi vēl nesteidzies…

  13-Aug-08 at 16:23 | links
 2. Nevajadzēja, jo ar šo ierakstu atgādinu pārējiem, ka tāda aptauja vispār pastāv, un ir cerība ka tādējādi vairāk cilvēku piedalīsies. Savādāk info jau pazudis web plašumos ;)

  13-Aug-08 at 16:26 | links
 3. :) Aptauja laba… un godīgi sakot esnu nedaudz pārsteikts par salīdzinoši nelielajām summām, par kurām cilvēki ir gatavi ievietot reklāmu.

  13-Aug-08 at 19:56 | links
 4. Summas būtībā arī nevar būt lielas, jo runa iet par vienu bloga ierakstu, kas drīz vien pazūd no acīm, un tā spēks ir vairāk orientēts uz Googli nevis baigais trafika avots. To biš, pastāvīgs baneris Tava bloga augšā loģiski maksātu dārgāk nekā viens fikss ieraksts ;)

  13-Aug-08 at 19:58 | links
 5. Mani atkal pārsteidz lielās summas, kuras tiek minētas. Kāds pat ir aizpīpējies līdz 400 Ls :D

  19-Aug-08 at 08:14 | links
 6. Nu, zin kā, katrs vērtē sevi pēc nopelniem ;)

  19-Aug-08 at 16:38 | links

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*