Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

Dienas links: Tautietis.lv


Šodienas linki: kapenes.lv un tautietis.lv
Kapenes paķēra ar to, ka tas ir blogs/webs par un ap šausmenēm. Tā kā man šausmenes tuvas sirdij kopš bērnības, kad Svešos ar paniskām bailēm lūrēju viģikā, tad interesanti palasīt jaunāko šausmu industrijā.

Bet nu tautietis.lv mana ieraksta galvenā tēma: beidzot Latvijā kāds mēģina sakārtot mūsu blogus pa tēmām. Vienā vārdā – Latvijas blogu direktorija. Daži teiks “nav jēga”, citi teiks “tas pats nekur.lv sources”, es teikšu ka tā gluži nav, un šitāda lapa jau sen bija vajadzīga. Tur bez maksas var pievienot savu resursu, aizpildot anketiņu, un pēc tam to autors Sentēvs izskatīs un, ticamāk, apstiprinās. Reģistrēt var gan savus domēnus, gan arī apakšdomēnus, piemēram, citati.wordpress.com. Starp citu, man pašam pirms dažiem mēnešiem radās līdzīga ideja, bet mūžīgā laika trūkuma dēļ, netiku ne tuvu tās realizēšanai. Kā izrādās, nav traģiski, darbiņš izdarīts manā vietā :)

Ja projektiņš kustēsies uz priekšu, nākotnē varētu izveidoties smuki pārskatāma aina, kur mūsu blogi būtu iedalīti nevis pēc popularitātes, vai RSS abonentu skaita, bet gan pa tēmām. Ļoti noderīgi, manuprāt. Jo īpaši, ja kāds ārzemnieks gribētu uzmest aci, par ko tad mēs te Latvijā raksta (vai tam vajadzētu arī English versiju?..).

Tautietis.lv
tautietis.lv

2 Komentāri

  1. Pateicos par ažiotāžu! :)

    14-May-08 at 23:05 | links
  2. Priekā!

    14-May-08 at 23:10 | links

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*