Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

Iešu uz pasākumu martā – Emārketings!1


Tā kā visādi e-pasaules pasākumi mani vienmēr interesē, un uz tiem neierodos tikai laika trūkuma vai citu nopietnu plānu dēļ, tad nu paķēra mani tēma, ka tulīt marta sākumā būs vēl viens e-pasākums: Emārketings!1. Tēma sauksies “Vairāk nekā baneris: interneta mārketinga nākotne Latvijā“. Kā noprotu, organizētāji ar to vēlas pateikt, ka interneta mārketinga nākotnei Latvijā nevajadzētu aprobežoties tikai ar baneru pirkšanu lielākajos portālos. Labprāt paklausītos jau pārbaudītu stratēģiju storijus, un dabūtu barību jaunām stratēģijām ar pasākumu kopumiem (kas rietumos jau gadiem iet vaļā nenormālā naudas un izdomas apjomā).

Tas solās būt tikai pirmais no līdzīgu pasākumu sērijas, ar dažu e-mārketinga specu prezentācijām (dabiski, ka varētu būt gan interesantas, gan garlaicīgas) un samērā brīvām diskusijām (šis aspekts mani vairāk interesē – strīdā dzimst patiesība). Dažas stundas var paciest, un kā nekā, labs iemesls lai nobastotu darbu :) Protams, ar Barcamp kruto apjomu nesalīdzināt, bet ja reiz kaut kas tāds Latvijā notiek, tad ir jāiečeko, jo būtībā pie mums ir nāves klusums šajā jomā!

Un jā, pateicoties tam, ka savā blogā uzrakstīju par viņu pasākumu, iešu uz to ar bezmaksas biļeti, ko man solās iedot altex marketing cilvēki ;)

e-marketing

3 Komentāri

 1. vēer

  I vilks dzīvs, i kaza paēdusi :D

  26-Feb-08 at 18:34 | links
 2. Izlasot virsrakstu man prātā nāk “EmārketingZ!!11” :)

  26-Feb-08 at 18:37 | links
 3. Tu arī būsi tur?

  29-Feb-08 at 12:58 | links

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*