Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

Pazudis pirkums no eBay


Pirkums, kopā ar piegādes izmaksām, ir niecīgs, tikvien kā 15 lati. Par naudu nav škrobe, škrobe ir pat ilgo piegādi, jo prece atrodas Anglijā, bet līdz Latvijai tik ilgi jānāk. Izgāzu sāpi Latvijas eBay forumā.

Piefiksēju faktu, palasot kā cilvēkiem ir pazudušas preces, vai bijušas problēmas ar ilgu piegādi, sanāk Anglija ir baigais melnais caurums – visbiežāk tieši no šīs valsts aizkavējas vai pazūd sūtījumi. Tā ka uzmanās, ja ko grib no Anglijas, pasēdi pagaidi, pāries. Un pēc tam pasūti no ebay.de vai ebay.com.

Ceru, ka sūtījums pienāks tuvāko nedēļu laikā, ja arī nepienāks, un ebay dispute neko nedos, lielākā škrobe būs par to binokli, ko noskatīju. USSR laiku ZENITH binoklis, 10×50 palielinājums, baigi labais kosmosā lūrēt. Skolas laikos vienam draugam bija šitāds, kaifs caur tādu lūrēt, liels skata laukums.

Aptuveni šitāds verķis:

binoklis
(c)

5 Komentāri

 1. vēer

  Meh, naudu ir iespēja dabūt atpakaļ, bija apdrošināts?

  19-Jul-08 at 22:22 | links
 2. Bija,tā vismaz pārdevēja saka

  19-Jul-08 at 22:24 | links
 3. nu parasti jau tomēr šādās lietās vainojas burvīgais Latvijas pasts.
  Kādu mēnesi atpakaļ pats nosūtīju paciņu uz Latviju draugam un brālim. Draugs saņēma paziņojumu par pienākušu paciņu tikai pēc kaut kādām 2-3 nedēļām, kaut gan parasti tas prasa nedēļu. Savukārt brālis vispār nekādus paziņojumus par paciņu nesaņēma, pats aizgāja uz pasta nodaļu, apjautājās vai viņam nav kas atnācis un bija ar. LP savā unikālajā kvalitātes līmenī.

  Varbūt tev arī ir vērts pašam aiziet uz pastu.

  Kā arī reizēm vajag uzmanīgāk palasīt tos sūtīšanas noteikumus, jo bieži ir nācies novērot, ka pašā preces apraksta augšgalā (tanī, kas lapai augšpusē) ir minēts, ka prece atrodas UK, bet pēc tam pie sīkajiem sūtīšanas noteikumiem jau rakstīts, ka sūtīts tiek no Honkongas un tas attiecīgi prasīs vairāk laika.

  20-Jul-08 at 00:30 | links
 4. pasts man te netālu, pāris reizes jau sazvanījos, tante pretimnākoša, pameklēja, teica ka vēl nav un lai pagaidot ut.t.
  bet prece nāk no UK, šoreiz tas nav variants no Honkongas.

  20-Jul-08 at 00:35 | links
 5. Antons XIV

  Nu tad naudu dabūji arī vai apkrāpa :D?

  17-Nov-08 at 12:18 | links

One Trackback/Pingback

 1. Mani kosmiskie gadžeti on 13-Nov-08 at 15:27

  […] gandrīz visi mani “astro gadžeti” – optika, kāda ir manā rīcībā. Diemžēl no ebay pasūtītais binoklis tā arī nepienāca, būtu labs kolekcijas […]

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*