Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

Refer.lv – īsta peļņa internetā?


 

Iespējams, kādam tā var būt īsta peļņa, kādam tās var būt kapeikas, bet enīvei – divi mani čomi, kas jau pāris gadus ņemās pa internetu, ir iestartējuši resursu Refer.lv, kas manā skatījumā ir baigi labi sanācis.

Refer.lv

Pārsvarā tur tiek apspriestas lietiņas, kas saisītas ar interneta mārketingu, pelnīšanu tīklā un arī pāris SEO tēmas. Lai arī par interneta mārketingu man pašam ir citāds formulējums, teikšu ka refer.lv džeki (Roberts un Andis) ir pacentušies normāli un darinājuši gan rakstus (lapa griežas uz WordPress), gan arī aktīvi raksta un atbild uz jautājumiem savā forumā. Tā teikt, jebkurš, kuram nav nekā, bet gribētos kaut ko uzsākt un pārbaudīt pelnīšanu tīklā, var droši reģistrēties un apkraut džekus ar jautājumiem, šie palīdzēs kā varēs ;)

Viena no sadaļām, ko pašam bija interesanti palasīt, ir “Interneta mārketinga ABC”, kur tiek apskatītas daudzas pat parastam blogerim tuvas lietas: domēni, hostings, blogošana un maksājumu sistēmas.

Nobeigumā atbilde uz jautājumu par īsto peļņu internetā: jā, tā ir īsta peļņa, ja vien esi gatavs nodoties darbam. Ir dzirdēti daudz skeptiķi un sliņķi, bet papētot visu smalkāk, parunājot ar insaideriem, esmu konstatējis ka viss strādā, un ir atkarīgs tikai no tā, cik laika un pūliņus esi spējīgs tam veltīt. Kāpēc es neesmu aizrāvies ar interneta mārketinga pelnīšanu? Tāpēc ka tā nav mana niša.

UPDATE: projekts nu jau kādu laiku ciet!

40 Komentāri

 1. Ieraudzīju Tavu seju tur! ;D Ebay_Guru, ej?! :))

  Noliktavas džekam der izdomāt kā viņu īsti sauc. Andrew, Andy vai vienkārši Andrejs :D Saprotu, ka arī indieši pārsauc sevi par Džonu un Džeinu, kad strādā asv firmu supportā, tā vieglāk, bet vajag tomēr vienu vārdu.

  Un tas, ka cilvēks LV lapā sevi grafikā sauc par Andy ir pasmiešanās vērts.

  Paskatīju latviešu bezmaksas grāmatu. Nav slikti, kādam 18 gadīgam noderēs, ļoti atgādina tekstu no jebkuras angļu grāmatas “uzraksti grāmatu par to ko zini”, tirgo un no rīta tik pārbaudi cik simtus vai tukstošus esi saņēmis.
  Droši vien arī strādā, bet jāsaka, ka tas nav priekš visiem. Nauda nav viss, viņa vecumā jau biju nonācis pie tā, ka nauda ir vajadzīga, jo tā atvieglo dzīvi, bet dzīvot ar mērķi nopelnīt miljonu var uzskatīt arī par neizslimotu padsmitgadnieka kaiti.

  Bet paldies par John Reese referencēm. Pašlaik lejuplādēju dvd daļas… apskatīsim kas tad tur interesants un viegli izmantojams, trafiks, vai precīzāk, „saturam atbilstoš trafiks”, vienmēr ir noderīga lieta par ko uzzināt vairāk.

  22-Jul-08 at 01:49 | links
 2. Nu bet es tak raxtīju ka tie mani čomi ;)

  Par tiem Andrew vārdiem man būtībā pajāt, ja tevi kautkas interesē, tad tu lasi materiālus kas tur ir un piedalies diskusijās, pārējais pajāt.

  Nu re, references trafikam noderēs, bet džekiem uzbraukt jau paspēji :D

  22-Jul-08 at 01:56 | links
 3. Esmu latvietis. Paspēju! :DD
  Nav pajāt, vajag izlabot. :)

  22-Jul-08 at 02:21 | links
 4. To: Kas

  Kārtējais piemērs latviešu sabiedrības sviestam – vienalga kas, vienalga ko, vienalga kad – galvenais ir izdomāt par ko varētu nodi***t.

  Tev nav vienalga kā es sevi saucu?

  Acīmredzot Tev tik ļoti gruzd, ka pats tomēr neesi nopelnījis to miljonu?

  Goda vārds nesaprotu, kur Latvijā cilvēkiem rodas tas negatīvisms – da jebkurā vietā! Nav brīnums, ka mēs kā nācija neesam nekur tālu tikuši savos 18 gados – nav jau bijis laika – visu laiku kāds jānoliek, jānoskauž vai jāaprunā. Bet nu tas tā.

  Paldies Helmut par rakstu! Tas bija negaidīts un patīkams pārsteigums!

  22-Jul-08 at 07:19 | links
 5. Tie jau tikai pāris ieteikumi
  1) izdomā kā Tevi sauc;
  2) Latvijas lapā vēlams lietot savu ‘parasto’ vārdu, ja vēlies, lai kāds virs -padsmit uztvertu Tevi nopienti.

  Bet es domāju, ka Tev viss notiks – tiksi pie lielas naudas, ko kāro. Pagaidām nedaudz palasiju to John Reese reklāmu savam 1000usd kursam, k-kads pdf fails, – daudzas lietas izklausās prātīgi.

  Par to miljonu – neesmu gatavs pakustināt pat mazo pirkstiņu lai to nopelnītu sev, bet kādus četrus gadus jau nestrādāju no 9-5 un palaižos slinkumā, kas nav labi.

  22-Jul-08 at 09:00 | links
 6. Aigars

  Nejauši uzdūros šim postam caur google. Jāsaka tā, ka patiesībā īsti nesaprotu, kāpēc Andy šo projektu atvēra Latvijā, jo tas galīgi nav nepieciešams, te lielu naudu neuztaisīsi, jāpelna tur ārā, aiz robežām. Ticu versijai “hobijs”. Skeptiķiem – Andy patiesi ir tas cilvēks, pie tam latvietis, kuram būtu vērts pasekot. Šamais džeks drīz lielas lietas bīdīs (patiesībā jau to dara) un gan jau par to dzirdēsim. Ir pareiza attieksme, ir pareiza lietu uztvere, ir viss nepieciešamais, lai viss notiktu. Un ne jau refer.lv ir tas galvenais – atveriet “mātes projektu” spicyauctiontemplates.com

  22-Jul-08 at 13:58 | links
 7. Vispaar shaada veida lapas visas aarzemees izksataas veinaadas, un tie paraksti un ala reaalo cilveeku bildes utt… Vaardsakot — man nepatiik. Tachu apsveicu, dzekiem ir izdewvies tieshaam izveidot taadu pat kaa aarzemees lapu. Un kaapeec lai tas nestraadaati!? Tas tieshaam straadaa, ja pie taa straadaa aktiivi, un lielaakoties tas straadaa tieshi veidotaajiem. mums, paareejajiem, vareetu buut imnteresanti palasiit, varbuut…

  22-Jul-08 at 14:54 | links
 8. Nevajag apvainoties, bet tas ir tieši tas, kas gremdē interneta vidi. Paldies.

  22-Jul-08 at 14:54 | links
 9. Fiška jau tur, ka peļņa nāk ne tikai viņiem, bet arī pārējiem kas iesaistās, pie tam krietna peļņas daļa. Viss prasa laiku un būt spečukam konkrētā produkta sfērā – kam nav laiks, vai nejēdz no pārdodamā, tam atliek izlasīt un pēc tam bubināt “fui, sviesc, ko tie puikas plātās”. Un jā, Andy ir reāls monstrs pa šo mārketinga līniju, var pasmieties par visām tām lapām, bet labāk ir sadarboties, ja ir vēlme ko vairāk uzzināt.

  22-Jul-08 at 15:01 | links
 10. Es biju domājis tā, ka komerciālisms jau tā ir visās malās un nu arī vienkāršos interneta lietotājus sāk stumt tur iekšā.

  Un par to mans subjektīvais viedoklis ir, ka tas nav labi :)

  22-Jul-08 at 15:06 | links
 11. Aigars

  nu c’mon veči! Par ko Jūs tagad runājiet un pie tam vēl ietekmīgi vietējie blogeri (tēmēju uz Arturu..)?! Vēlreiz saku, paskatieties to mātes lapu – tur taču reālas lietas tiek pārdotas. Tas nav nekāds “easy money” projekts. Tur taču tiek pārdots mārketinga komplekss eBay pārdevējiem. Andy pats ir pārdevis produktus eBay, viņam tas izdevās izcili (marketplace noformējums) un viņš tagad to pārdod. Ir saražoti kaudze ar eBay templeitiem utt. Tas pat nav nekāds info produkts, ko Andy pārdod! Bet affiliate mārketings ir pilnīgi normāla parādība Interneta mārketinga pasaulē! Ar tā palīdzību var pārdot da jebko – vai tie būtu eBay templeiti kā Andy gadījumā vai gumijas sieviete citā gadījumā, da jebkas… Partneri kopā mēdz pārdot stipri vairak nekā Tu pats esi spējīgs. Par kādu Interneta piegružušanu te iet runa, xcwcx? biki iekarsu, bet atleik tikai piekrist Andy – Latvijā līdz tam vēl sabiedrība nav izaugusi, ir tikai indīgi komentāri un tiek saredzēts tikai negatīvais. Un tad visi brīnās, kāpēc Latvijas Interneta vide ir neattīstīta. Tāpēc ka tādi kā Andy iet pasaulē, jo saprot, ka Latvijā viņu nesapratīs pat savi vecāki…

  22-Jul-08 at 15:40 | links
 12. garlaicīgs veids kā pelnīt naudu internetā.
  bet nu tas jau ir katra kompetencē, kādu pieredzi viņš grib gūt ;)

  22-Jul-08 at 16:33 | links
 13. Jā, ļoti garlaicīgs… (WTF?)

  22-Jul-08 at 17:38 | links
 14. Māris mums tāds īpaš blogeris, viņam daudz kas garlaicīgs :D

  22-Jul-08 at 17:42 | links
 15. Paskatījos nedaudz video John Reese Traffic.Conversion.Secrets. Mūsu pro-blogeris Artūrs izmanto to, iespējams, kaitinošo „Tu esi pirmo reizi komentējis manā blogā” vēstuli. Reese saka, lai visās vēstulēs kur ir parole sakabina iekšā savu produktu reklāmas, jo vēstules tiks glabātas ilgi. – prātīgi un nekaitīgi.

  Tad viņš runā par popupiem – tie strādā. Par to, ka mūsdienās vairs nav popup logi, bet vienkārši DHTML figņas, kas pārklāj lapas saturu… Viņš saka – lai cik kaitinoši tas kādam neliktos – tas strādā kā pārdošanas instruments.

  No savas puses varu teikt – ja vēlies pelnīt un tas ir vienīgais mērķis, tad pret savu apmeklētāju var izturēties kā pret tirgus sievu (viņš pat piemin šādu analoģiju) un 300miljonu Amerikā + pasaule tas neko sliktu Tev neizdarīs. Es personīgi ielikšu savās lapās kaut ko kas man pašam riebj tikai tajā brīdī, kad vienīgais mērķis man kļūs pelnīt naudu. Citādi tas ir pret manu paša pārliecību un konfliktē ar „manām iekšām”. Šis ir vienkārši kā piemērs tam, ka ir cilvēki, kuri to vien dara kā pārdod, pelna simtiem tūkstošu un dzīvo laimīgi un ir cilvēki, un ir citi, kuri pelna desmitiem tūkstošu un arī dzīvo laimīgi. Atliek izvēlēties.

  Bet es pilnīgi ticu, ka puiši ar tiem digitālajiem produktiem var labi nopelnīt, malači. Bet arī man liekas garlaicīgi iespringt par to vai kontā būs 50 vai 500 tūkstoši, sorry. No zināmām figūrām, piemēram, A.Šķēlei ir publiska seja kā cilvēkam, kuram ir svarīgi, lai neviens simt-tūkstošnieks neaiztek garām, vai tas būtu mežu privatizācija, mājas, zemes, atkritumu bizness. Rakstam firmas uz meitām, sievām, utt.utjp. Ja nauda ienāktu pati, neatteiktos neviens, bet dzīvot dzīvi iespringstot par katru tūkstoti es pats negribētu (nedz tad, kad viņa nav, nedz tad, kad to tūkstošu jau ir tūkstošiem).

  Tas tā, traktāts par “Naudas pelnīšanu”. :)

  22-Jul-08 at 20:56 | links
 16. Ak jā, un man ir bezšķirnes kaķis, kuru nepādotu par miljonu latu kešā! :))

  22-Jul-08 at 21:18 | links
 17. Pārdotu, kur gan Tu liktos :D

  22-Jul-08 at 21:39 | links
 18. Man ir divi. Otrs uz mani sadusmojas un mīž uz kurpēm, to par 15,- Ls pārdotu, bet savu eņģelīti, gan pat ne par miljonu! :))p

  23-Jul-08 at 01:24 | links
 19. Aigars

  nu ja, ar to arī diskusija ir izsmelta… Divas pilnīgi pretējas puses – vienā tie, kas vēlas veidot online biznesu, otrā tie, kas vēlas izpausties. Abas puses apvieno “online”. Tas tāpat kā māksliniekiem – viens rada, lai citi apbrīnotu, otram ir sava aģentūra un rada darbus, ko pārdod pa lielu piķi. Nu kaut kā tā ;)

  23-Jul-08 at 10:23 | links
 20. kurā galā tas ir online bizness? Online lohatronisms (tautā sauktais).
  No sērijas. Pārdot savu matu ebayā par miljonu, vai dajebko citu pilnīgi nelietderīgu.
  Izveidot referu sistēmu… un galu galā IZVEIDOT SAVU PAMACĪBAS LAPU (vienu no daudziem miljoniem)…

  23-Jul-08 at 11:12 | links
 21. lab, ko ta es.. es jau protams neko nesaprotu ;)

  23-Jul-08 at 11:25 | links
 22. Tagad man gandrīz vai jāsāk aizstāvēt tie džeki, jo nosaukt visu par lohotronu var tikai tad, ja viņi kādu ir apkāsuši, nevis tikai tāpēc, ka pašam kaut kas nepatīk vai neliekas pieņemami. Latvijā šāda veida lapu redzu pirmo reizi. Tiesa nezinu vai tāda ir vajadzīga, bet te nu viņa ir. :))

  23-Jul-08 at 12:27 | links
 23. vēer

  Nu Māris mums ir lielais experts šajās lietās :)

  kas , 23 Jul, 1:24 am: – Žetons, labs :D!

  Par to džeku projektu – nav man žēl, lai mēģina, ja vien tas nepārtop par piramīdu lohotroniem.

  23-Jul-08 at 12:52 | links
 24. Aigars

  nu pilnīgs vāks, vienalga savu bliežat… :(

  es saprotu, ka nav laika iedziļināties kaut vai šajā konkrētā Andy un Robert projektā, bet nu saukt to par lohatronu nu gan ir daudz par traku – affiliate mārketings un lohatrons – pirmo reizi šādu salīdzinājumu redzu un nav brīnums, ka es to redzu Latvijā.

  Deviņpadsmit vārdos:

  Andy uztaisa eBay pārdevējiem templeitus un pārdod tos. Paralēli uztaisa partnerporgrammu – pārdod manus templeitus un nopelni pusi no peļņas.

  Nu bļāviens, kur te ir lohatrons!!!???

  23-Jul-08 at 14:16 | links
 25. Kas ir Andy un Robert, šiet ir runa arī par kādu citu projektu? Nez vai mani sauc arī par Casper un Ghaspar atkarībā no asv vai francijas? Cik skatos refer pieder Andim no Vārnu ielas, kas izklausās forši uz tās latviešu filmas fona! :)

  24-Jul-08 at 02:10 | links
 26. Protams, ka te ir runa par citu projektu, Tu vēl neesi iebraucis???

  http://www.SpicyAuctionTemplates.com

  refer.lv ir mūsu hobijs – finansiālā atdeve nekāda.

  24-Jul-08 at 07:06 | links
 27. Aigars

  kas, tavā mājas lapā arī ir autors “kas” – tādu latviešu vārdu vēl neesmu sastapis. Tipisks latvietis – cita acī skabargu redz, savā baļķi nemana..

  24-Jul-08 at 13:44 | links
 28. Skatos džekiem panesies reāls cepiens, laikam nevajadzēja man rakstīt par šito tēmu, tik spēcīgi pretviedokļi :)

  24-Jul-08 at 13:55 | links
 29. Man ir tikai viens komentārs – laikam Latvijas vairākums nav gatavi vispār mēģināt saprast elementāras lietas.

  To, ka jebkurš bizness reklamējas.

  To, ka aģenti vai partneri, vai affiliates, vai da jebkā to nosauc ir normāla parādība un tur nav nekādas krāpšanās.

  Laikam 70 gadi komunismā ir pamatīgi ietekmējuši visu mūsu sabiedrību un visiem liekas, ka noteikti jābūt kaut kādai ‘padjobkai’, ka nevar nu tā vienkārši cilvēks kaut ko Internetā darot, nopelnīt naudu!

  Nu bet tas ko mēs piedāvājam Refer, ir tas pats kad, piemēram, Baltcom piedāvā darbu reklāmas aģentiem. TIEŠI TAS PATS. Atšķiras tikai produkts, un biznesa vide. VISS.

  Bet man laikam īstenībā palika viss skaidrs tagad.

  Vai zinat, ko mana vecmāmiņa (lai viņai vieglas smiltis) mēdza teikt kad ieraudzīja reklāmas TV? ‘Laikam jau šiem nepērk tos sūdus, ja jau reklamē!’. Vienkārši, ne? Un pamēģini tu ieskaidrot pretējo.

  Nu tad jau viss ir pareizi – mūsu SAT produkts ir sūds un mēs to reklamējam, jo neviens nepērk. CocaCola neviens nepērk, jo viņu reklamē. Visi kas reklamējas, ir visneejošākie produkti!

  Nu re, gatavs tipiska latvieša biznesa modelis — uztaisi biznesu, un klienti PAŠI skries pie Tevis, it sevišķi Internetā. Uztaisi lapu, un visi burtiski metīsies uz tavu domēnu, lai nopirktu tavu produktu!

  Super!

  Jēēēē!!

  24-Jul-08 at 15:39 | links
 30. Guigo: Es domāju, ka normās ieraksts :) Man liekas svarīgi, ka pierakstīji, ka tas ir tavs čoms, nevis kā onkulis.com dragā „Es Te vienu [savu/čoma] superīgu projektu pamanīju”. Tas rada nepatiku mazajā Latvijas blogu lauciņā.

  Es jau tikai par formu ne par saturu. :D Man liekas interesanta cilvēks personības trīskāršošanās (3 dažādi vārdi). Un tad tie tituli. CEO tiek izmantots, jo tas saistās ar kaut ko lielu un milzīgu korporāciju, lai gan visiem ir skaidrs, ka šai gadījumā ir runa par pāris cilvēku uzņēmumu (kas nav slikti). Ja cilvēkam ir kaut kāda mēra sajūta, tad prestižākais, kā sevi var atļauties saukt būtu vadītājs. Pat ne direktors, vai valdes loceklis (kas abi ir uzņēmuma reģistrā oficiāli termini, un abus varu piemērot sev). Tad visi dibināsim SIA, tas maksā 150lati un izpaudīsimies lielummānijā saucot sevi par Galveno kompānijas akcionāru. Valdes locekli ar paraksta tiesībām un Uzņēmuma Direktoru. Lai gan runa ir par mani un vēl vienu čomu ;)

  „kas” ir vienkāršs pseidonīms vārdam Kaspars. Kapenes.lv nepiedāvā kļūt bagātam, bet gan apskatīt līķus un šausmu filmu īsas recenzijas. Tad, kad sākšu tur pieacināt reklāmas aģentus darbā, tad arī ielikšu savu foto un par kas nesaukšos. Es domāju, būtu pieņemams vārds „Kasperskis Hailanders ir kļuvis bagāts, tagad arī Jūsu kārta….”

  Sorry guigo – pavisam ne par tēmu, bet ja kāds meklēs par uzņēmumu reģistru, iespējams, atradīs šo ierakstu googlē ;)))

  24-Jul-08 at 17:07 | links
 31. Paldies par komentiem. Par Onkuli nezinu, man liekas viņš ne pārāk slēpj reklāmrakstus, man ar sanāk par kādu lapu uzrakstīt, kas galīgi nav mani čomi vai reklāma, vienkārši ir resurss kurš man patīk un gribās citiem pastāstīt – drīzumā par vienu tādu ne-čomu lapu uzraxtīšu un tad sekos arī par manis paša veidotu lapu (ups, ļaunā sevis reklāma).

  Par tituliem – zinu ka Latvijā ļoti labu iespaidu atstāj vārds “direktors” vai tā kombinācija ar kautko. Iedodot cilvēkiem savu vizitku ar kautkā direktora amatu, viņu sejā atplaukst smaids un cieņa. Tas ir pavisam savādāk nekā “projektu vadītājs” :)

  Par uzņēmumu reģistru īsi nepiefiksēju ko domāji :D

  24-Jul-08 at 17:13 | links
 32. Par UR – mani komentāri tā ne par tēmu, ka cilvēks uz šo lapu no googles nonāks kad gribēs atrast kaut ko par valdes locekļiem un firmas dibināšanu! :)
  Par onkuli man ir citas domas. Reklāma ir jānorāda skaidri, ja nē, tad pubicējies zem pseidomīma – veido tādu blogu un tur raksti visu ko gribi. Bet latvijā, tiesa gan ne-interneta cilvēkiem kaut kā liekas, ka var savā paša lapā izlikties un uzskatīt citu par aunu un rakstīt par saviem projektiem it kā 3 personas viedokli. Un man tas vienmēr riebsies.

  24-Jul-08 at 17:21 | links
 33. Da labi, lai tak raksta kā un ko grib, jo reizēm pieminēt savu projektu kādā apmeklētā resursā ir vienīgais efektīvais projekta kick-start ;)

  24-Jul-08 at 17:30 | links
 34. To: Kas

  Tur jau tā lieta, ka Tu nerunā par Saturu!

  Tā jau ir tipiskā latvieša apdirš***as shēma – par tēmu neko prātīgu nevar pateikt, bet noteikti atradīs kādu lietu kur piesieties un par ko tad dragāt garum garus postus kamēr zils gar acīm metās.

  Apnicis jau te skaidroties, bet varu jau pastāstīt:

  1) NAV man Onlainā 3 vārdu – ir tikai Andrew un Andy
  2) Ja Tu būtu padzīvojis kādu laiku angliski runājošā vidē, Tu zinātu, ka Andrew bieži sauc par Andy (kā saīsinājums).
  3) Andy palika Refer.lv TĀPĒC, ka es jau biju cilvēkiem pazīstams no I-Bizness foruma, kurā mans niks bija Andy
  4) SAT un EAB esmu vienmēr bijis Andrew un NEKĀ SAVĀDĀK!
  5) nevajag liet ūdeni pirms tiek apzināti visi fakti.

  Par to CEO – nu, tiešām – varbūt vajag vairāk paskatīties ārpus LV robežām nevis vietējos blogos mēģināt nolikt vietējos džekus, kuri kaut ko ir reāli izdarījuši nevis tikai ar muti braukuši!

  Sorry, tas nav domāts kā personisks apvainojums, ne jau Tu vienīgais, kas piekopj šo stilu. Es vairāk par kopējo situāciju LV.

  24-Jul-08 at 19:18 | links
 35. Aigars

  Tāda sajūta, ka komercija ir kaut kas slikts… :)

  Bez komercijas nav attīstības. Vai tad labāk ir, ja tos eBay templeitus pārdotu John un Michael no USA nekā Andy un Robert no Latvijas?

  Par blogiem – nu nevar visi blogot mākslas vārdā un priecāties par apmeklētājiem. Šobrīd paskatoties Latvijas blogus, brīžiem smiekli nāk – liela daļa tērē savu laiku un enerģiju, lai rakstītu, piemēram, par kaķīšu spīdzinātājiem… :))) Protams, kaut kādu auditoriju Jūs paņemiet, bet…

  Nu un malacis tas onkulis, ka liek iekšā reklāmrakstus! Man piemēram, tas neskauž – tieši otrādi, viņš pierāda, ka ar blogu var arī pelnīt. Lai arī affiliate linkus liek iekšā postos, nopelnīs vēl vairāk. Galvenais, lai tik sūdus nepiedāvā, jo lasītāji ātri atkodīs, kāds katram ir mērķis – “tikai pārdot” vai arī “dot un pārdot”..

  Bet nu laikam man to nesaprast, kā var būt nicinoša attieksme pret katru, kas Internetā arī cenšas nopelnīt

  28-Jul-08 at 15:32 | links
 36. Par pēdējo pat grūti k-ko pateikt.
  Jā, tā ir – atverot bloga ierakstu no sava feedrīdera, un lasot klasisku reklāmas rakstu, pirmā sajūta kas rodas ir skaudība.

  29-Jul-08 at 03:40 | links
 37. Isteniba gandriz visi sada veida saiti ir krapsana…

  17-Apr-09 at 09:54 | links
 38. es

  emm.. izskatās jau jauki, bet lapa neiet! :D

  05-Aug-09 at 10:14 | links
 39. yo ho ho man neka nesanāk naudu man skaita bet arā to dabut nevar parādās ka itka bus kalkulacija tad bus!

  12-Jan-10 at 18:55 | links
 40. Laikam tās Latviešu tupās apd…as dēļ refer.lv i nozuda – izskatās, ka Latvijā paliks tikai 2 grupas cilvēku 1. Biznesmeņi Onlaina un Offlaina, 2. Pensionāri un jā protams Deputāti – jo tiem vienagla ko slaukt.

  19-Apr-11 at 10:31 | links

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*