Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

Šogad Reboot Party notiek?


Tā kā esmu nolēmis mainīt savam WordPress ādiņu, radās jautājums – mainīt šonedēļ, vai gaidīt līdz Reboot Party? Apskatoties lapu, tur vēl figurē 2007.gada datumi. Tāpēc īsti nesaprotu, šogad notiek, vai arī atlikts?

reboot

Ir doma uzlikt templeitu, kas būtu ar trijām kolonnām (viena saturam, divas izvēlnēm un milzīgiem reklāmas baneriem), gaišās krāsās, un jau aprīkots ar widgetiem, tāpēc būs jābrien uz wpthemesfree.com smelties iedvesmas un seivot e-šāviņus tām, kuras iepatikušās. Pēc tam būs jātestē, kuras ir brāķi, jo tādi diemžēl gadās – bildē super, kad uzliec, tad rāda greizi vienā vai otrā brouzerī :/

5 Komentāri

 1. Bail vienam pārģerbties? ^^

  19-Apr-08 at 21:54 | links
 2. Tā mēļo, ka būs šajā sakarā aktivitātes. Tā, ka jāseko līdzi jaunumiem.

  19-Apr-08 at 23:39 | links
 3. Mfz, nē, vnk štukoju ģērbties tagad vai gaidīt pārējos.

  Jaffas lapā pa fikso neatradu info par Reboot party..

  19-Apr-08 at 23:45 | links
 4. Vajadzētu saspringt, dabeigt savu ādiņu, citu ādiņu vnk nomainīt negribās, bija jau itkā mērķis, ka ja mainīs ādiņu, tad tikai pret paša veidotu. Lai gan, varbūt kaut kādas stimulējošas aktivitātes būs ^^ tad būtu forši, varētu varbūt pat saspringt. Lai gan, cik dzirdēju, daži liek mīksto, daži negrib, citiem tas liekas teātris. Kā kuram, bet pārsvarā cilvēki nav gatavi iesaistīties.

  20-Apr-08 at 02:15 | links
 5. nu es būtībā gribētu piedalīties, jo kā reiz izdomāju citu ādiņu likt, un ja jau party notiek, ta jau var pievienoties ;)

  20-Apr-08 at 14:11 | links

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*