Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

StarSpace.lv – kosmosa faniem


Sen blogā neesmu rakstījis, tāpēc, kamēr virtuvē dziest cīsiņi, pastāstīšu par latviešu webu – StarSpace.lv. Tā ir lapa (portāls, vortāls) par astronomiju, Visuma noslēpumiem un kosmosa pētīšanu. To veido divi cilvēki, cik man zināms, un saturs patiesībā tur atjaunojas regulāri. Esmu izbrīnīts, ka viņu RSS barotnei ir tikai pieci abonenti. Vai nu tas tāpēc, ka par kosmosu pie mums retais interesējas, vai arī astronomijas fani ir slinki jaunumu abonēšanā.

Starspace.lv

Uz doto mirkli StarSpace.lv ir jau ļoti daudz interesantu rakstu un praktiskas informācijas. Piemēram, apraksti par konkrētajā mēnesī redzamajām planētām un astronomiskajām parādībām. Vai arī jaunumi no kosmisko lidojumu vai teleskopu frontes. Aprakstā par lapas autoriem (SIA StarSpace) ir arī viens superīgs jaunums: šobrīd tiek celta jauna publiskā observatorija atpūtas parka “Rāmkalni” teritorijā. Tā kā esmu bijis gan Ventspils radiastronomijas monstrā, un senos laikos arī Baldones observatorijā, varu teikt ka uz Rāmkalniem noteikti aizdošos, kad projekts ies gaisā.

Starp citu, nākamās nedēļas sākumā būs vērojama superīga zvaigžņotās debess parādība – Perseīdu meteoru plūsma, arī par to informācija ir atrodama iekš StarSpace.lv!

4 Komentāri

 1. Diemžēl manā rss arī nav nekas par kosmosu, kad izaugšu liels, es negribu būt kosmonauts.

  04-Aug-08 at 15:36 | links
 2. Es šamos lasu caur nekur.lv. Tā man fiksāk sanāk.

  04-Aug-08 at 15:48 | links
 3. Vot noslimoju visu jūliju un nebija duha sarakstīt nedz jūlija, nedz augusta mēneša apskatāmos objektus. Tagad pēc tava raksta būs jāiet mājās un viena nakts jāziedo :D

  04-Aug-08 at 15:56 | links
 4. Mfz – a bet ja tu zinātu cik kruta ir palūrēt zvaigznēs ar teleskopu vai jaudīgu binokli, reāls fīlings ;)

  04-Aug-08 at 16:15 | links

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*