Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

Twitter: sievietes un svešie


Vakar papildināju personu sarakstu, kurām sekoju Twiterī. Lai gan pēdējā laikā jamais baigi bremzē, rādītams to geju vali, pagaidām nav doma atteikties no viņu servisa un meklēt labāku alternatīvu. Jo gluži vienkārši there is no.

Par sievietēm Twiterī paķēra izbrīns – izrādās viņas arī twittero! Un pie tam izskatās vairāk nekā raksta blogus. Respektīvi, man liekas es uz savas rokas pirkstiem varu saskaitīt Latvijas blogeres, bet šeku Twiterī vesela čupa. Grēks nepievienot lasāmlistei, kā nekā interesē ko dara un spriež “viņas”, jo sievietei uzreiz cita fiška kā džekam. Tipa gaidu nākamo mega projektu Latvijas webā no sievietes :D Paskanējot kam seko mani sekotāji, atradu dažus blogerus, kurus pa reizei lasu, tos arī pievienoju. Kā arī nelielu saujiņu ar relatīvi svešiem cilvēkiem, kas kaut kādā ziņā piesaistīja uzmanību. Palūrēs ko kurš raksta.

Kas patiesībā ir Twiteris?.. Es pat īsti nespēju rīta agrumā noformulēt. Priekš minibloga par vienkāršu. Priekš bloga par smieklīgu. Priekš saziņas par ierobežotu (auditorija vēl mazāka kā bloga lasītāji). Laikam tā vien ir – muldēšana un čatošana ar twit-kaimiņiem. Tipa “esmu bridžkampā, fak kā es tikko nopurkšķējos”, “man jauns bloga ieraksts kā XXX man blakus nopurkšķējās”, “kopš tu sāki purkšķēt, es vairs tavu blogu nelasīšu”, “es zinu baigi labo vietu kur purkšķēt”, “kurš pateiks vai jaunais iphone atbalstīs purkšķēšanu jau defaultā?” u.t.t. u.tjp.

Ā, kam nav Twitter konts, to var izveidot šeit: twitter.com/signup. Un mani pievienot saviem kontaktiem var šeit: twitter.com/Helmuts.

2 Komentāri

  1. Geju valis. lol :D

    02-Jun-08 at 09:25 | links
  2. Helmuts

    Tā dziesma laikam bija par geju vali, vai valis gejs, aizmirsu, nefanoju par tiem āxtiem :D

    02-Jun-08 at 09:26 | links

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*