Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

Velo taka: Šmerļa mežs Rīgā


Nu tad tā, sabiju Šmerļa mežā. Jā, reāls, mežs, pēc parka neizskatās, kaut arī laikam skaitās Rīgas parks. Kur es braucu, aptuveni redzams šajā kartē:

šmerlis karte

Iebraucu mežā kaut kur pirms Sporta Akadēmijas, taku takas, min kur gribi. Pēc uzmīšanās pirmajā “kalnā” likās atdošu galus, sirdspuksti uz sitieniem 300 un kampu pēc gaisa kā mēma zivs. Lūk ko nozīmē nulle fiziskās aktivitātes kopš rudens. Nožēlojami. Sakampies pietiekami gaisa, devos tālāk, sāku foķēt un lūrēt apkārt. Būtībā tā arī ir, min kur gribi, apmaldīties nevar un tā ir arī interesantāk. Takas, celiņi, pauguri un bedres. Vietām jāuzmanās no pudeļu stikliem (urlas arī pastaigājas mežā) un spējām bedrēm uz normāla nogāzes ceļa (tamdēļ naktī ieteiktu uzmanīties, pat lukturis neglābs).

Uzdūros sēdošiem velosipēdu bariņam, tīņi ar freeride baikiem, klusējot nolūrēja kā mana sienaguba minās augšā kalnā. Vēl pabraucu garām aizrautīgam velo tusam, cilvēku pie desmit, paspēja man pat iedot padomu “Es tavā vietā mītu tālāk”. Būdams draudzīgs pēc dabas, atsmaidīju pretī un puikas tika cauri sveikā bez izdauzītiem zobiem :D

Tālāk sekoja dīķis (vai ezers), aizmirsu nosaukumu, tam apmetu loku un tinos apakaļ Juglas virzienā. Pa ceļam vēl uzdūros vecam tramplīniņam, kkad entuziasti uztaisījuši, bet pats neriskēju uz tās lekt, fellis točna izjuktu.
Karoče, vienā vārdā sakot, Šmerlis ir ideāls gasēt ar felli vai nodarboties ar skriešanu. Es dodu priekšroku pirmajam, tā var vairāk pagūt redzēt ;)

P.S. pateicoties tam, ka šodien spīdēja saule un man ir velosipēds un digitālā kamera un internets, es šodien piereģistrējos Panoramio, un tagad arī manas bildes varat skatīties ar Google Zemi. Eh šis globālais-sociālais-internets, jo dienas, jo labāks.

Lasi vēl: informācija par citiem velosipēdu maršrutiem atrodama lapā “velo takas”.

4 Komentāri

 1. ar

  Sakārdināji mani, es nenoturējos un pats aizbraucu. Apbraucu gan 1. ezeru, gan 2. (Velnezeru) un tad iesēdos astē kādam tīņu bariņam. Viņi apstājās pie pirmā paugura, es uzminos augšā un “pagasēju”. Nu, esmu sajūsmā. Ja būtu agrāk zinājis, ka tur tik labi braukt, tad nekur citur nebūtu braucis.

  Ir gan arī negatīvais moments, tiesa personīgs. Salauzu vidējo zobratu. Pagaidām nav ne jausmas kā, bet tagad nākas braukt tikai ar 3. zobratu, jo no 2. ķēde mūk nost un 1. gļuko. Nekas, nenožēloju.

  31-Mar-08 at 23:57 | links
 2. Jee, kruta. Šmerlis tagad būs topā :D Skatos puse blogeru šodien būs pa turieni vizinājušies.

  01-Apr-08 at 00:09 | links
 3. ar

  Jā, varbūt kādreiz vajadzētu kādu kopīgu pasākumu?

  01-Apr-08 at 00:32 | links
 4. Varētu. Pagājšgad kā reiz bijis blogeru kopīgs velo brauciens uz Jūrmalu, mož kāc to atkārtos..

  01-Apr-08 at 00:59 | links

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*