Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

eBay nu ir savs AdSense: eBay Partner Network


Pirms kāda laiciņa piereģistrēju savu blogu eBay affiliate tīklā “eBay Partner Network“, kas pēdējos mēnešos ir evolucionējis un tagad piedāvā ko ļoti līdzīgu Google AdSense programmai – maksāt Tev par katru klikšķi, ko nosūtīsi uz eBay aukcioniem vai veikaliem.

ebay affiliate

Sākumā sapriecājos “wow, es varētu par tik daudziem gadžetiem ieblogot un pie reizes ar to nopelnīt” – super, vai ne tā? Jo dalīties savā pozitīvajā pieredzē caur blogu ir baigi forši, tas ir blogosfēras gars, bet saņemt par to vēl nelielu honorāru būtu vēl superīgāk, vai ne?

Aplauziens, jo, pēc mana bloga pieteikuma izskatīšanas, saņēmu pilnīgi murgainu atteikumu, kurā mana lapa tiek kategoriski noraidīta ar virkni iemeslu.

Lieki piebilst, ka uz eBay programmu vēl ilgi neskatīšos, ņemot vērā cik superperfekti (paranoidāli?) vai tieši otrādi, pavirši viņi izvērtē potenciālos partnerus. Nav jau tā, ka mans blogs ir zelta vērts, bet kamōn, nav jau arī spama bedre :)

Noslēgumā idejas, kam no Latvijas tomēr varētu paveikties un tikt cauri eBay kvalitātes sietam: lielām IT mājas lapām / blogiem (Boot.lv), ebay forumiem (es gan zinu tikai vienu tādu), un prātvēderiem, kam ir ārzemju blogi ar palielu vēsturi.

2 Komentāri

  1. joka pēc pieteicos

    18-Oct-09 at 17:44 | links
  2. Tev noteikti varētu paveikties labāk, vēlāk ieblogo kādi būs rezultāti

    18-Oct-09 at 19:28 | links

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*