Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

Par TWEETUP: kas patika, un kas nepatika


“Es arī biju uz to pasākumu” un man patika. Gāju divu iemeslu pēc: paklausīties ko stāstīs gudri vīri (stāstāmais tiešām bija labs), un pastāstīt par savu pieredzi ar Twitter kā ieroci jaunumu izziņošanai par lētajām aviobiļetēm. Kad Arturs (tenx par pasākuma uztaisīšanu!) mani paaicināja uzstāties Tweetup par Superbiļetēm, pirmā doma bija “hm, nav jau daudz ko stāstīt”. Vēlāk pafiškoju, un uzcepu īsu prezentāciju, saskribinot savuprāt interesantākos faktus par to kā man veicas ar Twitter komerciālajiem kontiem.

Tweetup sākās ar visinteresantāko: Diena.lv (daudzie Dienas twitter konti), Panorāma (“kāpēc mums jāreklamē amerikāņu lapa”), Rolands Laķis (LV twitter monstrs!), Artis (civciv afigennākā datu bāze), un vēl citi. Diemžēl daudzi pārsniedza paredzētās desmit/padsmit minūtes, un pasākums jau sāka “vilkties”. Līdz šim punktam man viss ļoti patika :)

Kas man nepatika iekš Tweetup, bija manis paša prezentācija :D Neīstais moments, kad vispār ko tādu neinteresanti komerciālu stāstīt: pasākums jau ievilcies, alus krietni iedarbojies, tauta izklīdusi. Enīvei, kas jau bija noklīdis (shame on you) vai nebija ieradies vispār (burn in hell!), reku mana prezentācija:

Prezentācijā pieminētie resursi: Superbiļetes.lv – super lētas aviobiļetes, un lēto aviobiļešu “alerti” Twitter kontā – http://twitter.com/aviobiletes.

3 Komentāri

 1. :D Rolands Laķis ir tikai “get thousands of followers” monstrs, tā ka jēga maza ;)

  21-Jun-09 at 19:37 | links
 2. Rolands Lakis

  Paldies.Par biletem bija interesanta. Lielisks brands.Man ari vienmer gribas “biezāku” informaciju.Varbut javeido twitter pieredzes apmanas wiki latviesu val.? Vienmer – kas tālāk?

  22-Jun-09 at 21:28 | links
 3. Antons XIV

  Ilārij, uzcep kko par šokolādes krēmu ar lazdu riekstiem, nevis gudri noliec visus un vienmēr :D!

  01-Jul-09 at 15:34 | links

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*