Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

Olimpiskais baseins


Olimpiskais Sporta Centrs rūpējas par visiem klientiem, bet ne par katru atsevišķi. Vismaz tā es sapratu kopš pirmdienas stulbās situācijas ar baseina administrāciju un viņu sekojošā atbildes e-pasta. Problēma īsumā: dēļ supersastrēgumiem nepaspēju ierasties abonementa laikā, mani pasūtīja – pērc vēlreiz vai nāc citreiz.

Tagad visu pa punktiem:

Pirmdien bija mega sastrēgumi, jo tropu valstī Latvija bija sācis snigt sniegs un ielās notika haoss, kaut ko tādu es šoziem vēl nebiju pieredzējis. Bet, par stāvokli ielās es nenojautu, līdz neizbraucu no mājas ierastajā laikā lai dotos uz baseinu. Man ir(bija) četru reižu apmeklējuma abonements, ar apmeklējuma laika ierobežojumu līdz četriem dienā. Zīmīgi, ka četros nevis bija jābeidzas manam apmeklējumam, bet četros ir pēdējais laiks lai es ierastos baseinā – pēc tam es varēju droši divas stundas līdz sešiem plunčāties. Forši. Bet prieki bija īsi. Kā jau minēju, sanāca neplānoti nokavēt (16:23), bet es neuztraucos, jo man likās, ka mūsdienu tehnoloģiju laikmetā un klientu apkalpošanas kultūrā ir vismaz vairāki varianti kā atrisināt šādu vienreizēju kavējumu.

Bet izrādās, variantu nav :) Trīs meitenes administrācijā skaidro, ka neko nevar darīt jo “sistēma nelaidīs ar to aproci iekšā”. Tātad, vai nu 1) nāciet atkal laikā, kurš jūsu abonementam pienākas; vai 2) pērciet tagad pa 7 Ls vienreizējo apmeklējumu. Un viss, cita varianta nav. Citiem vārdiem, ej dirst, mums ir galīgi pohui ka Tu esi mūsu klients – maksā vēl; nāc pēc tam; vai tinies atpakaļ savā sastrēgumā.

Tiešām vienīgais risinājums ierodoties kino ar nokavēšanos ir iet pirkt vēl vienu biļeti, vai nākt uz nākamo seansu?.. Neticu, ka esmu vienīgais kas šādi aplauzies! Cik vēl cilvēkus Olimpiskais baseins ir šādi izbesījis?.. Jums tiešām rūp katrs apmeklētājs? :)

Vai tas ir normāli? Vai tad nevarēja būt kaut kāda iespēja, ka es piemaksāju, teiksim, divus latus par nokavēto laiku un tieku peldēt ar jau esošo abonementu? Vai tad administrācijai nav kāda rezerves čipatslēga, ar ko šādos gadījumos atrisināt problēmu? Augstāka ranga vadītājs vārdā Inese arī nebija uz vietas Olimpiskajā centrā, man bija cerība vismaz parunāt ar kādu pieredzējušāku cilvēku. Nu kam negadās, meitenes administrācijā taču seko burtam, varbūt baidās piedāvāt nestandarta risinājumu lai nepazaudētu darbu. Ne jau mans mērķis bija kasīties vai draudēt, es vienkārši nespēju pieņemt situācijas absurdumu.

Nobeigumā citāts no Olimpiskā baseina e-pasta, kurā redzam tik pat pretimnākošu attieksmi, kā pirmdien pie administrācijas galdiņa:) (papildināju slīprakstā ar saviem komentāriem)

Jūs iegādājāties abonementu – 4 reizes mēnesī ierobežotā laikā. Tas nozīmē, ka apmeklējuma laika zona ir no plkst. 7.00 līdz 16.00 un no 20.30 līdz 23.00 (pēdējais apmeklējums ne vēlāk kā 21.30). Šāda veida abonementi ir ieprogrammēti apkalpošanas sistēmā, kas nozīmē, ka ārpus norādītā laika, tie nav izmantojami, jo sistēma šādu iespēju liedz. (gan jau ir kāda rezerves aproce, neticu, ka sistēma ir tik primitīva, galu galā OC maksāja tūkstošus par tās ieviešanu) Šajā sakarā peldbaseina Informācijas centra administratores Jums piedāvāja iegādāties vienas reizes apmeklējumu noteiktajā laikā, (paldies, tas tā kā nekas, ka jau nopirki abonementu, davai nopērc vēl ko pie mums) lai nākošajā apmeklējuma reizē Jūs varētu korekti izmantot esošo abonementu. Jūsu abonementa derīguma termiņš bija līdz 18. decembrim ieskaitot. Līdz ar to Jūs varējāt apmeklēt peldbaseinu nākošajā dienā. (mums pajāt, ka jau tā pavadījāt pusstundu sastrēgumos, dodaties vien tajos atpakaļ un brauciet rīt vēl) Uzskatām, ka darbinieki piedāvāja optimālu apmeklējuma variantu, ievērojot Jūsu abonementa derīguma termiņu un OSC Peldbaseina Iekšējos kārtības noteikumus. (mmm, šī ir pati labākā daļa – mēs nekur neesam vainīgi, mēs tik pretīmnākoši, tu gan tāds lohs atdevi mums savu naudu par abonementu un tad atvilkies ar nokavēšanos un vēl kaut ko mēģini sarunāt)

Rezumē ir tāds, ka pēc šitādas attieksmes man vispār tuvumā tam Olimpiskajam baseinam negribas rādīties. Jā, man bija tālejoši plāni katru mēnesi pie jums pirkt abonementu, bet ko tur vairs.. Lai jums veicas ar biznesu, es ticu, ka tas neiet mazumā, un tādi burkšķētāji, kā es, jums klientu lokā tikai nāktu par ļaunu!

Lai rakstu kolekcija par Olimpisko centru būtu pilnīga, pielikumā pāris saites, kas norāda uz ļoti senām apkalpošanas tradīcijām:
http://www.sudzibas.lv/olimpiskais-sporta-centrs-c7190.html

http://www.sudzibas.lv/olimpiskais-sporta-centrs-c12592.html

http://www.sudzibas.lv/olimpiskais-sporta-centrs-c13978.html

5 Komentāri

 1. Man gan liekas, ka tu streb karstu putru. Ja tu nokavē laiku, tad nokavē. Ja es nokavētu kino vai teātra izrādi man neienāktu prātā, “kasīties” un prasīt naudu atpakaļ. Ir skaidrs, ka jāpērk jauna biļete. Vai tad ne tā?

  20-Dec-12 at 09:47 | links
 2. Nu taču nē, Mik :) Ja Tu nokavē kino sākumu, vai tad Tu neuzmeklē darbinieku un nepalūdz lai Tevi ielaiž iekšā? :)

  Es nestrebju karstu, pagāja vairākas dienas kamēr es ieblogoju, devu viņiem iespēju vēl vismaz caur meiliem normāli parunāties, bet kā jau rakstīju, tur kultūra ir tāda kāda ir..

  Zīmīgi, ka ne es ar tām meitenēm kasījos, ne arī naudu prasīju atpakaļ.

  20-Dec-12 at 15:44 | links
 3. Ja es nokavēju filmu, tad parasti neskatos no puses. Ja nu vienīgi tās ir pirmās 15 min, kad rāda visas iespējamās reklāmas, bet puse filmas nav manā gaumē :D bet nu droši vien filma nav labākais salīdzinājums.

  20-Dec-12 at 16:03 | links
 4. Tu atbrauc atpakaļ uz Rīgu, un tad redzēsim ko teiksi, kad iekļūsi līdzīgā situācijā :D

  20-Dec-12 at 16:24 | links
 5. Runāts darīts! :)

  20-Dec-12 at 16:25 | links

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*