Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

Tie briesmīgie bērnu vārdi


Tie briesmīgie bērnu vārdi nav taisnība, vismaz ne tā, kā to pasniedz internetā. Jebkurš loģiski domājoš cilvēks pajautātu sev “vai var ticēt visam ko shēro internetā?..” Bet nu laikam vairums manu un Tavu paziņu ir pilnīgi bezsmadzeņu aitas, un tā šādas leģendas klīst un vairojas :)

Protams, te kārtējo reizi sevi parāda arī Latvijas “žurnālisti”, kas pirms raksta publicēšanas nespēj ne pareizi tulkot ārzemju rakstus, ne pārbaudīt viegli pieejamus faktus:

bernu vardi

Ko līdz pirms kāda gada pusotra uzradās šis saraksts ar “šogad reģistrētajiem bērnu vārdiem”, es aizrakstīju uz Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes info e-pastu vienkāršu jautājumu:

Sveicināti,
Sakiet lūdzu, vai pašlaik apkārt klīstošais raksts par tiem briesmīgajiem bērnu vārdiem tiešām ir patiesība?
Info te – http://twitpic.com/88fxk8
Paldies jau iepriekš!

Atbilde mani nepārsteidza!!! Besī tas, ka neviens no žurnālistiem vai sašutušajiem “Like” spaidītājiem to nav iedomājies izdarīt pats:

Labdien,
Rakstā minētie vārdi ir nevis 2010.gadā bērniem dotie vārdi, bet gan personvārdi cilvēkiem, kas vispār reģistrēti Iedzīvotāju reģistrā. Līdz ar to starp šiem vārdiem ir arī tādi, kas doti bērniem pirms gadiem 50 un arī vārdi, kas doti ārzemniekiem, kuri tagad pārcēlušies uz pastāvīgu dzīvi Latvijā. Tie visi nav bērnu vārdi!
Ar cieņu,
PILSONĪBAS UN MIGRĀCIJAS LIETU PĀRVALDE
Čiekurkalna 1.līnija 1, k-3, Rīga, LV1026
Informatīvais tālrunis 67588675

Domā ar galvu, pirms padod tālāk kārtējo interneta šausmu stāstu!

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*