Blogs / Astro / Velo / Grāmatas / Saites / Par / Twitter / Bildes / Video /

Skip to content

Swedbank man parādā 2.13 eiro


Kā es šodien izbesījos dēļ jums, Swedbank! Un jūs tagad esat man parādā 2.13 eiro.

Swedbank klienta problēma
Manā makā ir skaidra nauda eiro, kas jāiemaksā manā kontā. Pirmdien ierodos filiālē “Purvciems”, jo zinu ka tur ir iemaksas automāts. Izrādās, tas pieņem tikai latus. Zinu, ka iemaksa pie kasieres būs ar komisiju, tāpēc šis variants man nepatīk – un ne tāpēc, ka man nebūtu naudas, bet tāpēc, ka neuzskatu ka šī darbinieka operācija izmaksātu EUR 2.13. Bet ir protams alternatīvas, kā jūsu darbinieks apgalvo: 1) tuvākais eiro iemaksas bankomāts ir Deglava ielas Maximā, un 2) no trešdienas arī “Purvciems” bankomāts pieņems eiro.

Swedbank bankomāti atpūšas
Labs i, aizeju uz Deglava Maximu. Bet tur atkal pārsteigums, jūsu bankomāts jau beidzis darbu! Iemaksāt nav iespējams neko, iemaksas izvēlei pāri sarkans krustiņš. Drošības pēc uzzvanu jūsu info tālrunim, tur operatore apstiprina, ka redz ka šis bankomāts nestrādā. Labi, atmetu ar roku un eju mājā “trešdien tak atnākšu uz Purvciems un iemaksāšu”.

Swedbank nepilda solījumus
Pienāk trešdiena, četros atnāku uz Purvciemu. Bet laipns darbinieks jau laikus brīdina, ka eiro iemaksa vēl nav sākusies, bet sāksies pēc stundas (tad, kad jūsu filiāle jau būs slēgta, interesanti, tas tā kā pēc darba laika es tikšu filiālē lai iemaksātu savas eiras?..). Atkal tieku informēts, ka Deglava ielā esot eiro iemaksu aparāts. Bet tā kā man nav laika medīt jūsu iemaksu aparātus, kam arī nav garantija ka tas strādās, esmu spiests iemaksāt naudu pie kasieres, par to šķiroties no 2.13 eiro :) Forši, Swedbank nav spējīgi jau otro reizi nodrošināt man bezmaksas pakalpoumu, tāpēc esmu spiests samaksāt komisiju par to, ka jūs paši lažojat.

67444444 mani nemīl
Un vēl, šodien pretīgi atcirta jūsu info tālruņa operatore, varbūt pamāciet meitenēm kā runāt? Intereses pēc pazvanīju noskaidrot vai “Deglava ielas Maximā” strādā eiro bankomāts, pretī saņemu jautājumus lai precizēju kādā Deglava ielas numurā. WOW, kas es esmu ģeogrāfs lai zinātu kurā numurā atrodas katra Maxima vai Swedbank automāti uz Deglava ielas? To es skaļi neteicu, bet pateicu lai apskatās Maxima.lv, uz ko man operatore atcirta jūs neesat Maxima un jums nav jāskatās. Paldies par foršo servisu, SWEDBANK, nākamreiz zvanīšu jūsu info operatoriem ar ģeogrāfisko atlantu un enciklopēdijas sējumiem padusē, ja nu šie vēl kaut ko nezin!!!

Mani ieteikumi
Lai neizskatās, ka esmu tukšais dirsējs, reku pāris lietas ko varējāt iepriekš jau paredzēt:
– eiro pārejas periodā atcelt naudas iemaksas komisiju, to taču varēja paredzēt;
– telefona meitenes noinstruēt, ka būs karsti eiro pārejā, bet lai cenšās turēt līmeni;
– kaut vai savā mājaslapā atsevišķu sadaļu, kur reālā laikā redzams kādos bankomātos kādu valūtu var iemaksāt.
Bet okei, es jau saprotu ka tas Skandināvu bankai prasītu pārāk lielus ieguldījumus, labāk_vienkārši_nopirkt_sev_antireklāmu_pa_2.13_eiro.

10 Komentāri

 1. Valters

  Zinu, ka SEB bankai bija karte gan ar bankomātiem (http://www.seb.lv/lv/atm-karte/), kuri iet, kuros var iemaksāt latus, kuros eiro un arī karte, kur var redzēt vai filiālēs ir rinda (http://www.seb.lv/lv/filialu-pieejamiba/). Diezgan noderīgi

  15-Jan-14 at 17:25 | links
 2. versatile

  Bēda tāda, ka operatore tajā maxima.lv netiek iekšā… Bankās ir nevis aizliegto weblapu blacklist, bet atļauto whitelist.

  15-Jan-14 at 18:37 | links
 3. epasts

  sen jau nelietoju swedbank. pēdējais piliens bija, kad uzzināju, ka viņi maksā operatoriem, kas zvanās darba ļaudīm parastajiem un uz ziemassvētkiem piedāvā paņemt kādu kredītiņu.

  15-Jan-14 at 20:55 | links
 4. dooh

  te visu laiku varēja/var sekot līdzi
  https://www.swedbank.lv/kontakti/bankas_automatu_tikls/iemaksas_bankomati

  15-Jan-14 at 22:04 | links
 5. tur nerāda vai konkrētais bankomāts jau nav pārbildīts ar naudu un nestrādā, ir atšķirība.

  15-Jan-14 at 22:58 | links
 6. x

  Man te kaut kāds līdzīgs stāsts par SEB… nekur neko gan neesmu to publicējis. Un tātad, pēc pārejas no latiem uz eur pārsteigts konstatēju, ka kontam ir pieslēgta SMS saņemšana par ienākošajām naudām, kas protams nebūtu nekas slikts, ja tas nebūtu maksas pasākums (6sant par 1 sms laikam vai cik tur). Esmu 100% drošs, ka pats to nebiju uzlicis, jo iepriekš nekā tāda nebija. Tagad padomājam, ja banka to “nejauši” uzlika visiem saviem klientiem, no kuriem daudziem to nemaz nevajaga vai kuri neapzinās, ka par to būs jāmaksā… Vienvārdsakot, nesmuki no SEB puses. Protams, es šo brīnumu atslēdzu internetbankā, bet cik ir tādu kas nemaz nezin kā to izdarīt ? Domāju, ka SEB ar šo gājienu ieķēra smuku summu…

  16-Jan-14 at 21:56 | links
 7. fx

  x, vai tiešām tu domā, ka bankas pelna ar šiem SMS? diemžēl SMS par velti mobilie operatori sūtīt nemēdz, tie 6 santīmi visticamāk ir pašizmaksa (ja vien pasākums vēl netiek dotēts no bankas puses, ha).

  17-Jan-14 at 09:34 | links
 8. Jau pamatā SMS sūtīšana maksā ap 3 sant. Ja ir lieli apjomi, tad cenas krīt pat zem 2 sant ar PVN un vēl zemāk. Banka uz šo vārās. OK, bankai pašai ir k-kādas IT un uzturēšanas izmaksas šāda pakalpojuma nodrošināšanai, bet still – neticu ka viņi no tā neko nenopelna.

  17-Jan-14 at 18:34 | links
 9. Piu

  fx – pašizmaksa sms ir 1.7 santīmi, ja neskaita sistēmas izveidi.

  17-Jan-14 at 18:55 | links
 10. Jurijs Gagārins

  SwedBank ir bomžu banka. Katrā valstī ir bomžu banka, kurā katram bomzim atvert kontu. Mūsu valstī tā ir SwedBank. Labākā no masu bankām ir DNB. Ja gribās elitāru attieksmi, tad AB.LV vai Rietumu. Ja gribās pavisam elitāru attieksmi tad BIB(lai atvērtu kontu jābūt vismaz 50k EUR).

  13-Oct-14 at 17:25 | links

Iekomentē

Tavs epasts publiski netiks rādīts Required fields are marked *
*
*